Wiązanki na pogrzeb Lublin

Firma WOŹNY® działa na terenie całej Polski i Unij Europejskiej

Zakład Pogrzebowy Woźny Ikona
Zawsze w najtrudniejszych dla Państwa chwilach, gdy wiadomość o śmierci Najbliższej Osoby przychodzi tak niespodziewanie. Gdy myśli pędzą jak oszalałe i nie wiadomo co zrobić – skontaktuj się z nami – telefonicznie, mailowo, poprzez formularz na naszej stronie www lub osobiście.

Wiązanki na pogrzeb Lublin

Złożenie kwiatów na grobie w trakcie pogrzebu jest elementem tradycji, a przede wszystkim wyrazem miłości i hołdu, który oddajemy bliskiej osobie zmarłej. Wiązanki pogrzebowe pomagają wyrazić nasz smutek i żal po śmierci, a także godnie ją pożegnać na ostatniej jej drodze. Wszystkie wiązanki pogrzebowe powinny mieć stonowany i adekwatny do uroczystości kolor, a jednocześnie powinny stanowić wyraz uczuć wobec zmarłego. Podczas wyboru odpowiedniej wiązanki na pogrzeb warto wziąć pod uwagę płeć, wiek zmarłego, a także relacje, które nas z nim łączyły. Kompozycje pogrzebowe zazwyczaj przyozdobione są szarfą, na której można umieścić wybrany przez klienta napis, krótki wierszyk lub motto.

Szukają Państwo estetycznych wiązanek na pogrzeb w Lublinie? W firmie Woźny dysponujemy szeroką gamą kwiatów w formie koszów, wiązanek, wieńców, a także nietypowych kompozycji, np. w kształcie serca. Wiązanki pogrzebowe, które Państwu oferujemy, ubogacone są szarfą, na której możemy umieścić wybrany przez Państwa napis. Możemy również doradzić odpowiednie pożegnanie w formie tekstu. Komponując wiązanki pogrzebowe, bierzemy pod uwagę życzenia i preferencje naszych Klientów. W ofercie naszych wiązanek mogą Państwo znaleźć: róże, Anthurium, czy też chryzantemy doskonale dobrane do specyfiki uroczystości pogrzebowej. Oferujemy wiązanki pogrzebowe w różnych rozmiarach. Gwarantujemy krótki czas realizacji, a także robimy wszystko, co w naszej mocy, by kwiaty dostarczone zostały w idealnym stanie. Doradzamy w wyborze odpowiedniej wiązanki zgodnie z preferencjami naszych klientów, jednocześnie zwracając uwagę na relacje, jaka łączyła ich ze zmarłym. Zapraszamy do składania zamówień. Masz pytania? Zadzwoń!