Wiązanki na pogrzeb Lublin

Firma WOŹNY® działa na terenie całej Polski i Unij Europejskiej

Zakład Pogrzebowy Woźny Ikona
Zawsze w najtrudniejszych dla Państwa chwilach, gdy wiadomość o śmierci Najbliższej Osoby przychodzi tak niespodziewanie. Gdy myśli pędzą jak oszalałe i nie wiadomo co zrobić – skontaktuj się z nami – telefonicznie, mailowo, poprzez formularz na naszej stronie www lub osobiście.

Wiązanki na pogrzeb Lublin

Złożenie kwiatów na grobie w trakcie pogrzebu jest elementem tradycji, a przede wszystkim wyrazem miłości i hołdu, który oddajemy bliskiej osobie zmarłej. Wiązanki pogrzebowe pomagają wyrazić nasz smutek i żal po śmierci, a także godnie ją pożegnać na ostatniej jej drodze. Wszystkie wiązanki pogrzebowe powinny mieć stonowany i adekwatny do uroczystości kolor, a jednocześnie powinny stanowić wyraz uczuć wobec zmarłego. Podczas wyboru odpowiedniej wiązanki na pogrzeb warto wziąć pod uwagę płeć, wiek zmarłego, a także relacje, które nas z nim łączyły. Kompozycje pogrzebowe zazwyczaj przyozdobione są szarfą, na której można umieścić wybrany przez klienta napis, krótki wierszyk lub motto.

Szukają Państwo estetycznych wiązanek na pogrzeb w Lublinie? W firmie Woźny dysponujemy szeroką gamą kwiatów w formie koszów, wiązanek, wieńców, a także nietypowych kompozycji, np. w kształcie serca. Wiązanki pogrzebowe, które Państwu oferujemy, ubogacone są szarfą, na której możemy umieścić wybrany przez Państwa napis. Możemy również doradzić odpowiednie pożegnanie w formie tekstu. Komponując wiązanki pogrzebowe, bierzemy pod uwagę życzenia i preferencje naszych Klientów. W ofercie naszych wiązanek mogą Państwo znaleźć: róże, Anthurium, czy też chryzantemy doskonale dobrane do specyfiki uroczystości pogrzebowej. Oferujemy wiązanki pogrzebowe w różnych rozmiarach. Gwarantujemy krótki czas realizacji, a także robimy wszystko, co w naszej mocy, by kwiaty dostarczone zostały w idealnym stanie. Doradzamy w wyborze odpowiedniej wiązanki zgodnie z preferencjami naszych klientów, jednocześnie zwracając uwagę na relacje, jaka łączyła ich ze zmarłym. Zapraszamy do składania zamówień. Masz pytania? Zadzwoń!

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zapraszamy do naszego Zakładu Pogrzebowego w Lublinie, położonego przy ulicy G. Dolińskiego 4/U4, 20-128 Lublin. Jesteśmy obok Państwa, aby w tych trudnych chwilach oferować profesjonalne wsparcie oraz pomagać w każdym aspekcie organizacji pożegnań. Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują pomocy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 798 667 993 lub za pośrednictwem wiadomości e-mailowej na adres biuro@wozny.pl. Naszym celem jest zapewnienie godnego i szacunkowego pożegnania dla tych, którzy odeszli, dostosowanego do Państwa potrzeb.