Klepsydry Lublin

Firma WOŹNY® działa na terenie całej Polski i Unij Europejskiej

Zakład Pogrzebowy Woźny Ikona
Zawsze w najtrudniejszych dla Państwa chwilach, gdy wiadomość o śmierci Najbliższej Osoby przychodzi tak niespodziewanie. Gdy myśli pędzą jak oszalałe i nie wiadomo co zrobić – skontaktuj się z nami – telefonicznie, mailowo, poprzez formularz na naszej stronie www lub osobiście.

Klepsydry Lublin

Klepsydra pogrzebowa jest formą powiadamiania innych o śmierci bliskiej osoby. Nazwa klepsydra nawiązuje do starożytnego narzędzia, które odmierza czas. Informacja ta podobna jest do nekrologu i zazwyczaj figuruje w kształcie afisza, w formacie A4. Na klepsydrze znajdują się podstawowe informacje dotyczące osoby zmarłej – jej imię i nazwisko, wiek, data śmierci oraz co najważniejsze data i miejsce uroczystości pogrzebowych. Klepsydra pogrzebowa umieszczana jest w wielu miejscach publicznych, np. na terenie parafii, na ścianie domu, w którym mieszkała osoba zmarła, na słupach ogłoszeniowych, czy też kapliczkach. Klepsydry wywieszane są w taki sposób, by jak najwięcej osób dowiedziało się o śmierci danej osoby. Klepsydra zazwyczaj występuje w formie informacji lokalnej i w takiej postaci stanowi nekrolog lub kondolencje. Klepsydrę można wykorzystywać również jako podziękowanie lub informację o mszy, np. w rocznicę śmierci. Klepsydra pogrzebowa jest bardzo podobną formą powiadamiania o śmierci i ceremonii pogrzebowej do nekrologi. Różni się jedynie sposobem upubliczniania. Nekrologi umieszcza się w prasie, natomiast klepsydrę w miejscach publicznych.

Zakład pogrzebowy Woźny w Lublinie w ramach usług pogrzebowych oferuje klepsydry, zawierające informacje tj. imię i nazwisko osoby zmarłej, datę śmierci, wiek oraz datę, godzinę i adres miejsca pochówku. Klepsydry drukujemy w naszym zakładzie pogrzebowym od ręki, każda zawiera nasze logo. Nasz podpis świadczy o zaufaniu i jakości wykonywanych przez nas usług. Gdyby pojawił się na klepsydrze jakiś błąd, co zdarza się najlepszym, pozostawiamy telefon do kontaktu. Każde słowo krytyki przyjmujemy z pokorą, gdyż jest dla nas lekcją na przyszłość i pomaga nam podnieść jakość świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu!

W firmie WOŹNY tworzymy klapsydry (dla wszystkich wyznań), indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Tworzymy treści i drukujemy.

Przykładowe klapsydry, w biurze Woźny mamy do wyboru więcej wzorów.

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zapraszamy do naszego Zakładu Pogrzebowego w Lublinie, położonego przy ulicy G. Dolińskiego 4/U4, 20-128 Lublin. Jesteśmy obok Państwa, aby w tych trudnych chwilach oferować profesjonalne wsparcie oraz pomagać w każdym aspekcie organizacji pożegnań. Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują pomocy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 798 667 993 lub za pośrednictwem wiadomości e-mailowej na adres biuro@wozny.pl. Naszym celem jest zapewnienie godnego i szacunkowego pożegnania dla tych, którzy odeszli, dostosowanego do Państwa potrzeb.