Usługi

365 dni w roku,
24 godziny na dobę

Zawsze w najtrudniejszych dla Państwa chwilach, gdy wiadomość o śmierci Najbliższej Osoby przychodzi tak niespodziewanie. Gdy myśli pędzą jak oszalałe i nie wiadomo co zrobić – skontaktuj się  z nami – telefonicznie, mailowo, poprzez formularz na naszej stronie www lub osobiście.  

Klepsydry Lublin

Klepsydra pogrzebowa jest formą powiadamiania innych o śmierci bliskiej osoby. Nazwa klepsydra nawiązuje do starożytnego narzędzia, które odmierza czas. Informacja ta podobna jest do nekrologu i zazwyczaj figuruje w kształcie afisza, w formacie A4. Na klepsydrze znajdują się podstawowe informacje dotyczące osoby zmarłej – jej imię i nazwisko, wiek, data śmierci oraz co najważniejsze data i miejsce uroczystości pogrzebowych. Klepsydra pogrzebowa umieszczana jest w wielu miejscach publicznych, np. na terenie parafii, na ścianie domu, w którym mieszkała osoba zmarła, na słupach ogłoszeniowych, czy też kapliczkach. Klepsydry wywieszane są w taki sposób, by jak najwięcej osób dowiedziało się o śmierci danej osoby. Klepsydra zazwyczaj występuje w formie informacji lokalnej i w takiej postaci stanowi nekrolog lub kondolencje. Klepsydrę można wykorzystywać również jako podziękowanie lub informację o mszy, np. w rocznicę śmierci. Klepsydra pogrzebowa jest bardzo podobną formą powiadamiania o śmierci i ceremonii pogrzebowej do nekrologi. Różni się jedynie sposobem upubliczniania. Nekrologi umieszcza się w prasie, natomiast klepsydrę w miejscach publicznych.

Zakład pogrzebowy Woźny w Lublinie w ramach usług pogrzebowych oferuje klepsydry, zawierające informacje tj. imię i nazwisko osoby zmarłej, datę śmierci, wiek oraz datę, godzinę i adres miejsca pochówku. Klepsydry drukujemy w naszym zakładzie pogrzebowym od ręki, każda zawiera nasze logo. Nasz podpis świadczy o zaufaniu i jakości wykonywanych przez nas usług. Gdyby pojawił się na klepsydrze jakiś błąd, co zdarza się najlepszym, pozostawiamy telefon do kontaktu. Każde słowo krytyki przyjmujemy z pokorą, gdyż jest dla nas lekcją na przyszłość i pomaga nam podnieść jakość świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu!

Zakres świadczonych usług

Pogłębienia grobów oraz inne usługi
  • Odzież dla Osób Zmarłych
  • Tabliczki
  • Krzyże drewniane na cmentarz
  • Obrazki Pamiątkowe
  • Ekshumacja
  • Budowa, pogłębienia i sprzedaż grobów
  • Oprawa muzyczna (skrzypce, trąbka)
  • Transport dla uczestników pogrzebu
  • Inne, zlecone przez rodzinę (w granicach rozsądku i możliwości realizacji)

Zamów pogrzeb 

Pogrzeb z trumną

1. Eksportacja:

Pogrzeb z urną

1. Eksportacja: