Usługi pogrzebowe Lublin

Firma WOŹNY® działa na terenie całej Polski i Unij Europejskiej

Zakład Pogrzebowy Woźny Ikona
Zawsze w najtrudniejszych dla Państwa chwilach, gdy wiadomość o śmierci Najbliższej Osoby przychodzi tak niespodziewanie. Gdy myśli pędzą jak oszalałe i nie wiadomo co zrobić – skontaktuj się z nami – telefonicznie, mailowo, poprzez formularz na naszej stronie www lub osobiście.

365 dni w roku, 24 godziny na dobę

…Starając się sprostać oczekiwaniom i wymaganiom Naszych Klientów zapewniamy kompleksową usługę związaną z pochówkiem. Zapewniamy wszystkie zintegrowane czynności niezbędne przy organizacji pogrzebu, czy to w wybranym obrządku religijnym, czy to świeckim. Zarówno tradycyjny z trumną jak i z urną.

Oferujemy Państwu również możliwość rozliczenia kosztów pogrzebu w formie bezgotówkowej, którą gwarantuje zasiłek pogrzebowy.

Wychodząc naprzeciw Osobom korzystającym z usług naszej Firmy, którym czasem trudno dotrzeć do naszych stacjonarnych siedzib proponujemy inne dogodne i wskazane przez Rodzinę, Znajomych lub Przyjaciół miejsca spotkań. Na miejscu dopełnimy niezbędnych formalności.

Chcąc wesprzeć pogrążoną w smutku Rodzinę staramy się sami dopełnić wszelkich formalności w urzędach: USC, ZUS, KRUS, KANCELARIE CMENTARZY

Zakres świadczonych przez nas usług pogrzebowych na terenie Lublina i okolic:

W zakładzie pogrzebowym WOŹNY® świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Lublina i okolic. Jesteśmy do dyspozycji w każdej sytuacji, by pomóc rodzinie w trudnym czasie po stracie bliskiej osoby.

Eksportacja zmarłych do chłodni:

Zakład pogrzebowy Lublin Woźny® Bogdan jest do dyspozycji Klientów nieprzerwanie 365 dni w roku, 24H na dobę świadcząc usługę eksportacji (zabrania osoby zmarłej do chłodni) na terenie całego Lublina i okolic.

Jednak gdy występują inne okoliczności również na terenie całej Polski i poza jej granicami.

Jedną z usług, którą oferujemy jest eksportacja zmarłych do chłodni. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam transport zmarłych w sposób bezpieczny i godny. Nasza ekipa jest doświadczona i wykwalifikowana, a każde działanie przeprowadzamy zgodnie z obowiązującymi standardami oraz procedurami.

Dla nas najważniejsze jest zapewnienie spokoju i poczucia bezpieczeństwa rodzinie, która powierza nam swoje najbliższe osoby. Dlatego też, nasze usługi są zawsze przeprowadzane z pełnym zaangażowaniem i szacunkiem dla zmarłego oraz jego rodziny.

W razie potrzeby, oferujemy również usługi związane z załatwieniem formalności związanych z eksportacją zmarłego. Nasi specjaliści służą fachową pomocą i doradztwem w każdej kwestii związanej z organizacją transportu zmarłego do chłodni.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, dzięki czemu zlecenie nam transportu zmarłego do chłodni, to gwarancja bezpieczeństwa, godnego traktowania oraz pełnej satysfakcji z naszych usług.

Ceremonia i organizacja pogrzebów różnych wyznań, również świeckich

W zakładzie pogrzebowym Woźny® Bogdan specjalizujemy się w organizacji ceremonii pogrzebowych, zarówno tradycyjnych, jak i świeckich, w każdym wyznaniu religijnym. Bez względu na preferencje Klienta, zawsze staramy się zapewnić godny i uroczysty pochówek.

Oferujemy możliwość organizacji ceremonii prowadzonej przez Księdza, Pastora lub Mistrza Ceremonii, w zależności od wyznania i życzenia Klienta. Nasz zespół zawsze służy pomocą w wyborze odpowiedniego duchownego oraz w planowaniu ceremonii.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem (ponad 40 lat) w organizacji pogrzebów i świadczymy kompleksowe usługi, w tym również pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z ceremonią pogrzebową. W szczególnych przypadkach, w ramach naszych usług, organizujemy również transport zmarłego do miejsca pochówku na terenie całego kraju.

Niezależnie od wyznania i charakteru ceremonii, zawsze staramy się zapewnić rodzinie zmarłego pełne wsparcie, zrozumienie i szacunek. Dlatego też, nasi pracownicy podchodzą do każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem i empatią, by pomóc rodzinie przejść przez ten trudny czas.

Kremacja

Kremacja lub spopielenie zwłok zmarłych jest niezwykle starym rytuałem pogrzebowym. Obecna jest w kulturze europejskiej od początku wierzeń pierwotnych. Złoty okres tej tradycji można przypisać Włochom w XIX wieku. Od tego czasu staje się coraz popularniejsza.

W raz z upływem czasu kremacja jest coraz częściej wykonywana również w naszym kraju, ze względów ekologicznych, ekonomicznych oraz skupienia wszystkich członków rodziny w jednym grobie – Grobie Rodzinnym.

W 1983 roku ogłoszony przez Jana Pawła II Kodeks Prawa Kanonicznego (Kanon 1176 paragraf 3)

„jeśli nie podważa wiary w zmartwychwstanie ciał” stanowi, iż Kościół Katolicki zezwala na kremacje.

W zakładzie pogrzebowym Woźny® Bogdan oferujemy również usługę pogrzebową kremacji lub spopielenia zwłok zmarłych. Ta forma pochówku zyskuje na popularności w Polsce, zarówno ze względów ekonomicznych, jak i ekologicznych. Kremacja jest coraz częściej wybierana przez osoby, które chcą pożegnać swoich bliskich w bardziej intymny i prywatny sposób.

Nasze usługi kremacji zapewniają pełne wsparcie dla rodziny zmarłego. Zajmujemy się organizacją całej procedury, począwszy od przewiezienia zwłok do krematorium, aż do przekazania urny z prochami zmarłego rodzinie. Wszystko odbywa się zgodnie z normami sanitarnymi i przepisami prawa, co gwarantuje bezpieczeństwo i spokój rodziny w trudnym dla nich czasie.

Wierzymy, że każdy z nas zasługuje na godny pochówek i szacunek, niezależnie od wybranej formy pochówku. Dlatego też, nasi pracownicy podchodzą z pełnym szacunkiem i zrozumieniem do potrzeb rodziny zmarłego, by pomóc im w tym trudnym czasie.

Klepsydry pogrzebowe

Klepsydra pogrzebowa zawiera te same informacje co nekrolog różni się jedynie nośnikiem przekazu. Nekrolog drukowany jest w prasie. Natomiast klepsydra to rodzaj ogłoszenia mającego kształt afisza. Zazwyczaj w formacie A4.

Nazwa klepsydra pochodzi od starożytnego narzędzia odmierzającego czas.

Informacje, które umieszcza się na klepsydrze: imię i nazwisko osoby zmarłej, data śmierci i wiek, data i miejsce pochówku oraz informacje o pogrzebie.

Klepsydry drukujemy w naszej firmie od ręki, każda opatrzona jest naszym logo czym bardzo się szczycimy. Nasz podpis świadczy o zaufaniu i jakości wykonywanych przez nas usług. Gdy jednak przydarzy się nam gafa (zdarza się najlepszym) nasz telefon pozostaje do kontaktu.

Każde słowo krytyki przyjmujemy z pokorą. Stanowi to dla nas lekcję na przyszłość, by te i inne wpadki nigdy więcej nie miały miejsca.

By jeszcze bardziej podnieść jakość świadczonych usług.

Karawany i transport zmarłych

Firma pogrzebowa Woźny® Bogdan do transportu zmarłych używa wyspecjalizowanych do tego celu karawanów. Nasza flota oparta jest na samochodach niemieckiej marki Mercedes-Benz, które zapewniają estetyczną i elegancką oprawę ceremonii. Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe w Lublinie i okolicy.

Jedyni w Lublinie posiadamy dwa białe bliźniacze karawany.

Kwiaty

By wyrazić smutek i żal po śmierci bliskich nam osób sięgamy po kwiaty by ich pożegnać. Często są to kwiaty, które lubiła Zmarła Osoba lub się nam z nią kojarzą. Dlatego dekorujemy trumnę lub urnę dając tym samym dowód naszych uczuć i emocji.

Często także stawiamy kwiaty w formie wieńców czy wiązanek (najbardziej popularna kompozycja kwiatowa), koszy lub bukietów z wydrukowanymi szarfami lub bez, zgodnie z życzeniem Rodziny.

Zakład pogrzebowy Lublin Woźny® wychodząc naprzeciw Klientom oferuje współpracę z wieloma lubelskimi florystami, którzy postarają się sprostać Państwa sugestiom i oczekiwaniom. Swoją rzetelnością i solidnością zapewniają świeżość kwiatów i wysoką jakość wykonania kompozycji.

zobacz galerię

Trumny własnej produkcji

Dewizą jaką kieruje się Zakład Pogrzebowy Woźny® Bogdan to proponowanie Swoim Klientom produktów w wielu wzorach o najwyższej jakości spełniających międzynarodowe standardy.

Trumny wykonane są w 100 % z masywu, a materiał wykorzystywany do produkcji to drzewa liściaste: dąb, jesion, buk o stopniu wilgotności nie przekraczającym 8-10 %.

Nie posiadamy w sprzedaży trumien fornirowanych, ze sklejki lub płyty.

Wyjątek stanowią trumny kremacyjne, które wykonane są z drzew iglastych. Wykorzystywane tylko w celu przewiezienia i kremacji ciała.

Z racji własnego zakładu produkcyjnego jesteśmy w stanie wykonać trumnę na specjalne zamówienie Rodziny lub o niestandardowych wymiarach.

Nasza oferta zawiera również trumny kolorowe np.: białe, czarne, zielone, bordowe lub dowolny kolor wybrany przez Klienta.

Szczycimy się tym, że nasze produkty-trumny są bardzo popularne w krajach zachodnich tj: Niemcy, Francja, Belgia gdzie istniejemy pod własną marką produkcyjną Woźny®.

zobacz produkty i ich dostępność

Urny

Zakład Pogrzebowy Woźny® Bogdan w ramach usług pogrzebowych oferuje bogaty wybór urn wykonanych z różnych materiałów m.in. metalowe, kamienne, mosiężne, kompozytowe, drewniane oraz ekologiczne. Zaspokoją one gusta najbardziej wymagających Klientów. W celu wyboru urny, zapraszamy do odwiedzenia nas w jednym z naszych domów pogrzebowych znajdujących się:

ul. Gustawa Dolińskiego 4/U4, 20-128 Lublin
ul. Unicka 2, 20-258 Lublin

zobacz produkty i ich dostępność

Dodatkowe Usługi pogrzebowe na terenie Lublina i okolic:

Odzież dla Osób Zmarłych – W zakładzie pogrzebowym Woźny z Lublina oferujemy szeroki wybór odzieży dla osób zmarłych, w tym garnitury, suknie, koszule, marynarki i płaszcze. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia wygodę i elegancki wygląd w trakcie ceremonii pogrzebowej.

Tabliczki – Oferujemy personalizowane tabliczki nagrobne wykonane z różnych materiałów, w tym z granitu, marmuru i metalu. Nasze tabliczki są starannie wykonane i trwałe, co zapewnia długotrwałą pamiątkę dla zmarłego.

Krzyże drewniane na cmentarz – W naszej ofercie posiadamy krzyże drewniane wykonane z najwyższej jakości drewna. Nasze krzyże są ręcznie wykonane przez doświadczonych stolarzy, co zapewnia ich trwałość i elegancki wygląd.

Obrazki Pamiątkowe – Oferujemy personalizowane obrazki pamiątkowe wykonane na zamówienie. Nasze obrazki są starannie wykonane i trwałe, co zapewnia długotrwałą pamiątkę dla zmarłego.

Ekshumacja – W przypadku konieczności przeprowadzenia ekshumacji zmarłego oferujemy profesjonalne usługi ekshumacyjne. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, co gwarantuje bezpieczne i profesjonalne przeprowadzenie całego procesu.

Budowa, pogłębienia i sprzedaż grobów – W zakładzie pogrzebowym Woźny oferujemy profesjonalne usługi związane z budową, pogłębianiem i sprzedażą grobów. Nasze groby wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość i estetyczny wygląd.

Oprawa muzyczna (skrzypce, trąbka) – W zakładzie pogrzebowym Woźny oferujemy usługi związane z oprawą muzyczną podczas ceremonii pogrzebowej. Oferujemy profesjonalnych muzyków grających na skrzypcach lub trąbce, co zapewnia uroczystą atmosferę podczas ostatniego pożegnania.

Transport dla uczestników pogrzebu – Oferujemy usługi związane z transportem dla uczestników ceremonii pogrzebowej. Posiadamy flotę pojazdów, w tym samochodów, busów i limuzyn, co umożliwia profesjonalny i godny transport uczestników pogrzebu.

Inne, zlecone przez rodzinę (w granicach rozsądku i możliwości realizacji)

W zakładzie pogrzebowym Woźny zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów i w miarę możliwości realizujemy również inne usługi, które nie zostały wymienione powyżej. Możemy pomóc w przygotowaniu specjalnej oprawy kwiatowej, wykonaniu pamiątek lub innych rzeczy, które rodzinie zmarłego pomogą zachować pamięć o ukochanej osobie.

Nasza firma stawia na jakość i profesjonalizm, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by każde zlecenie było wykonane z najwyższą starannością i dbałością o detale. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli pożegnać swoich bliskich w sposób godny i pełen szacunku.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem pogrzebowym Woźny z Lublina, jeśli potrzebujesz pomocy przy organizacji pogrzebu. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług pogrzebowych na terenie Lublina i nie tylko, które pozwolą Ci w spokoju pożegnać Twojego bliskiego.

Własny dom pogrzebowy

Gdzie świadczymy nasze usługi pogrzebowe?

Firma Woźny to doświadczona firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całego Lublina i okolic. Jesteśmy specjalistami w organizacji godnych i odpowiednio upamiętniających ceremonii pogrzebowych.

W ramach naszych usług, podejmujemy się również organizacji pogrzebów w dalszej odległości. Rozumiemy, że niekiedy konieczne jest przetransportowanie zmarłego do innego miejsca pochówku. Dlatego, jeśli potrzebują Państwo pomocy w takiej sytuacji, prosimy o kontakt z naszą firmą. Jesteśmy gotowi służyć pomocą i zapewnić kompleksową obsługę w trudnym czasie straty.

Nasz zespół doświadczonych pracowników jest przygotowany, aby sprostać wszelkim potrzebom i oczekiwaniom związanych z organizacją pogrzebu. Dbamy o każdy detal, zapewniając godne pożegnanie dla zmarłego oraz wsparcie dla rodziny i bliskich.

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnych usług pogrzebowych na terenie Lublina i okolic, włączając w to organizację pogrzebów w dalszej odległości, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Woźny. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, empatia oraz troska o najmniejsze szczegóły przyczynią się do stworzenia godnego pożegnania dla zmarłego.

W tak trudnym czasie, możecie Państwo polegać na naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu. Gwarantujemy pełne wsparcie i oddanie w realizacji każdej ceremonii pogrzebowej.

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zapraszamy do naszego Zakładu Pogrzebowego w Lublinie, położonego przy ulicy G. Dolińskiego 4/U4, 20-128 Lublin. Jesteśmy obok Państwa, aby w tych trudnych chwilach oferować profesjonalne wsparcie oraz pomagać w każdym aspekcie organizacji pożegnań. Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują pomocy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 798 667 993 lub za pośrednictwem wiadomości e-mailowej na adres biuro@wozny.pl. Naszym celem jest zapewnienie godnego i szacunkowego pożegnania dla tych, którzy odeszli, dostosowanego do Państwa potrzeb.