Testament – czy można wskazać firmę pogrzebową?

Firma WOŹNY® działa na terenie całej Polski i Unij Europejskiej

Zakład Pogrzebowy Woźny Ikona

Testament – czy można wskazać firmę pogrzebową? Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, obsługiwaliśmy niejednokrotnie całe rodziny – które wracają do nas w tych trudnych chwilach. To nasza firma często w najdalszych zakątkach Polski realizuje usługi pogrzebowe dla osób związanych z nasza firmą. Ale czy zmarły może wskazać firmę pogrzebową?

W testamencie możemy wskazać osobę upoważnioną do organizacji pochówku

Tym samym nie ma bezpośredniego zobowiązania dla tej osoby o firmie, w której usługa powinna być dokonana. Lecz warto również taką informację zawrzeć jeśli jesteśmy z danym miejscem zżyci.

Jeśli za życia dbamy o wszystkie szczegóły, warto również w „ostatniej woli” doprecyzować ostatnie szczegóły.

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zapraszamy do naszego Zakładu Pogrzebowego w Lublinie, położonego przy ulicy G. Dolińskiego 4/U4, 20-128 Lublin. Jesteśmy obok Państwa, aby w tych trudnych chwilach oferować profesjonalne wsparcie oraz pomagać w każdym aspekcie organizacji pożegnań. Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują pomocy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 798 667 993 lub za pośrednictwem wiadomości e-mailowej na adres biuro@wozny.pl. Naszym celem jest zapewnienie godnego i szacunkowego pożegnania dla tych, którzy odeszli, dostosowanego do Państwa potrzeb.