Usługi

365 dni w roku,
24 godziny na dobę

Zawsze w najtrudniejszych dla Państwa chwilach, gdy wiadomość o śmierci Najbliższej Osoby przychodzi tak niespodziewanie. Gdy myśli pędzą jak oszalałe i nie wiadomo co zrobić – skontaktuj się  z nami – telefonicznie, mailowo, poprzez formularz na naszej stronie www lub osobiście.  

Karawan Lublin

Karawan pogrzebowy ze względu na przepisy polskiego prawa oraz szacunek dla zmarłego służy tylko i wyłącznie do transportu zwłok. W Polsce jest to zazwyczaj czarny samochód z tyłem dostosowanym do przewożenia trumny lub bus, w którym oprócz trumny ze zwłokami można przetransportować również wieńce i wiązanki. Powinien być on czysty, schludny i podkreślający powagę i charakter uroczystości. Na specjalne życzenie klienta karawany mogą być dostępne w srebrnym lub białym odcieniu. Te jednak zazwyczaj wykorzystywane są do przewożenia ciał dzieci.

Usługa wynajęcia karawanu w lubelskiej firmie Woźny

Zakład pogrzebowy Woźny w Lublinie oferuje usługę wynajęcia karawanu wraz z profesjonalną obsługą przewozu ciała bliskiej osoby zmarłej, przejęciem i zaopiekowaniem się trumną ze zwłokami, sporządzeniem wszelkich formalności, pozwoleń i przepisów, które są wymagane, by móc przetransportować ciało zmarłego w możliwie, jak najkrótszym czasie. Cena transportu zwłok karawanem zależy od trasy przewozu oraz jakości i rodzaju pojazdu. Dzięki doskonałemu wyposażeniu wraz z innowacyjnymi urządzeniami sanitarnymi karawany stanowią gwarancję profesjonalnego transportu, idealnie sprawdzającego się w każdych warunkach atmosferycznych. Oferujemy transport ciał estetycznym i wysokiej jakości karawanem na terenie Lublina i okolic. Transport zmarłych odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami, obowiązującymi procedurami, przepisami urzędowymi oraz z zachowaniem szacunku dla ciał. Zatrudniamy najlepszych kierowców i asystentów, którzy przeszli odpowiednie szkolenia i mają duże doświadczenie w pracy w zakładzie pogrzebowym. Działamy przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Starając się sprostać oczekiwaniom i wymaganiom Naszych Klientów, zapewniamy kompleksową usługę związaną z pochówkiem. Zapraszamy do kontaktu!

Zakres świadczonych usług

Pogłębienia grobów oraz inne usługi
  • Odzież dla Osób Zmarłych
  • Tabliczki
  • Krzyże drewniane na cmentarz
  • Obrazki Pamiątkowe
  • Ekshumacja
  • Budowa, pogłębienia i sprzedaż grobów
  • Oprawa muzyczna (skrzypce, trąbka)
  • Transport dla uczestników pogrzebu
  • Inne, zlecone przez rodzinę (w granicach rozsądku i możliwości realizacji)

Zamów pogrzeb 

Pogrzeb z trumną

1. Eksportacja:

Pogrzeb z urną

1. Eksportacja: