Karawan Lublin

Firma WOŹNY® działa na terenie całej Polski i Unij Europejskiej

Zakład Pogrzebowy Woźny Ikona
Zawsze w najtrudniejszych dla Państwa chwilach, gdy wiadomość o śmierci Najbliższej Osoby przychodzi tak niespodziewanie. Gdy myśli pędzą jak oszalałe i nie wiadomo co zrobić – skontaktuj się z nami – telefonicznie, mailowo, poprzez formularz na naszej stronie www lub osobiście.

Karawan Lublin

Karawan pogrzebowy ze względu na przepisy polskiego prawa oraz szacunek dla zmarłego służy tylko i wyłącznie do transportu zwłok. W Polsce jest to zazwyczaj czarny samochód z tyłem dostosowanym do przewożenia trumny lub bus, w którym oprócz trumny ze zwłokami można przetransportować również wieńce i wiązanki. Powinien być on czysty, schludny i podkreślający powagę i charakter uroczystości. Na specjalne życzenie klienta karawany mogą być dostępne w srebrnym lub białym odcieniu. Te jednak zazwyczaj wykorzystywane są do przewożenia ciał dzieci.

Usługa wynajęcia karawanu w lubelskiej firmie Woźny

Zakład pogrzebowy Woźny w Lublinie oferuje usługę wynajęcia karawanu wraz z profesjonalną obsługą przewozu ciała bliskiej osoby zmarłej, przejęciem i zaopiekowaniem się trumną ze zwłokami, sporządzeniem wszelkich formalności, pozwoleń i przepisów, które są wymagane, by móc przetransportować ciało zmarłego w możliwie, jak najkrótszym czasie. Cena transportu zwłok karawanem zależy od trasy przewozu oraz jakości i rodzaju pojazdu. Dzięki doskonałemu wyposażeniu wraz z innowacyjnymi urządzeniami sanitarnymi karawany stanowią gwarancję profesjonalnego transportu, idealnie sprawdzającego się w każdych warunkach atmosferycznych. Oferujemy transport ciał estetycznym i wysokiej jakości karawanem na terenie Lublina i okolic. Transport zmarłych odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami, obowiązującymi procedurami, przepisami urzędowymi oraz z zachowaniem szacunku dla ciał. Zatrudniamy najlepszych kierowców i asystentów, którzy przeszli odpowiednie szkolenia i mają duże doświadczenie w pracy w zakładzie pogrzebowym. Działamy przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Starając się sprostać oczekiwaniom i wymaganiom Naszych Klientów, zapewniamy kompleksową usługę związaną z pochówkiem. Zapraszamy do kontaktu!

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zapraszamy do naszego Zakładu Pogrzebowego w Lublinie, położonego przy ulicy G. Dolińskiego 4/U4, 20-128 Lublin. Jesteśmy obok Państwa, aby w tych trudnych chwilach oferować profesjonalne wsparcie oraz pomagać w każdym aspekcie organizacji pożegnań. Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują pomocy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 798 667 993 lub za pośrednictwem wiadomości e-mailowej na adres biuro@wozny.pl. Naszym celem jest zapewnienie godnego i szacunkowego pożegnania dla tych, którzy odeszli, dostosowanego do Państwa potrzeb.