Jaką trumnę wybrać?

Firma WOŹNY® działa na terenie całej Polski i Unij Europejskiej

Zakład Pogrzebowy Woźny Ikona

Jaką trumnę wybrać? Wybieranie trumny jest bardzo trudnym czasem dla rodziny. Nie da się tego zaplanować wcześniej. Przeważnie nikt nie planuje jak ma zostać pochowany. Wyjątkiem oczywiście jest ostatnia wola zmarłego — tj. kremacja zwłok.

W ofercie zakładów pogrzebowych dostępnych jest wiele rodzaju / modeli trumien. W ofercie zakładu pogrzebowego Bogdan Woźny w Lublinie — oferujemy trumny własnej — Polskiej – produkcji!

Rodzaje trumien

W ofercie posiadamy wiele rodzaji trumien. Dzielą się one na trumny dziecię — produkowane z drewna bukowego, najczęściej malowane na kolor biały z okuciami w kolorze złota/srebra.
Trumny te są dużo mniejsze, występują również w kilku rozmiarach w zależności od wzrostu / wagi zmarłego. Tyczy się to również dorosłych.

Trumny również dzielimy na rodzaje w zależności od sytuacji — czy będzie organizowany pogrzeb tradycyjny, czy będzie to pogrzeb z kremacją. Dedykowane trumny są również do ekshumacji. Jeszcze inne trumny stosowane są do przewozu zwłok pomiędzy krajami.

Cena trumny

Koszty trumny uzależnione są od materiałów użytych do produkcji oraz rodzaju drewna.
W naszej ofercie dostępne są trumny dębowe, jesionowe, bukowe — więcej informacji na stronie http://trumny.wozny.pl/

W ofercie znajdują się trumny tradycyjne oraz premium.

Na co zwrócić uwagę?

Jeśli będziemy zmuszeni do wyboru trumny — przedewszystkim warto kierować się wolą zmarłego. Czy ma być to pochówek tradycyjny, czy kremacja złok.

W przypadku pogrzebu tradycyjnego ważnymi czynnikami do wyboru trumny będą:

  • waga zmarłego,
  • wzrost.

Jest to bardzo ważne przy wyborze trumny.

Obsługa zakładu pogrzebowego pomoże dobrać odpowiednią trumnę dla zmarłego. W zależności też od budżetu, jaki dysponujemy powinniśmy dokonywać wyboru trumny.

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zapraszamy do naszego Zakładu Pogrzebowego w Lublinie, położonego przy ulicy G. Dolińskiego 4/U4, 20-128 Lublin. Jesteśmy obok Państwa, aby w tych trudnych chwilach oferować profesjonalne wsparcie oraz pomagać w każdym aspekcie organizacji pożegnań. Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują pomocy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 798 667 993 lub za pośrednictwem wiadomości e-mailowej na adres biuro@wozny.pl. Naszym celem jest zapewnienie godnego i szacunkowego pożegnania dla tych, którzy odeszli, dostosowanego do Państwa potrzeb.