Jak wykorzystać melex pogrzebowy?

Firma WOŹNY® działa na terenie całej Polski i Unij Europejskiej

Zakład Pogrzebowy Woźny Ikona

Jak wykorzystać melex pogrzebowy? Firma WOŹNY® posiada w swojej flocie elektryczny melex pogrzebowy. Wykorzystanie melexa przy ceremonii pogrzebowej posiada wiele zalet! Organizując pogrzeb warto wziąć pod uwagę wykorzystanie melexa.

Zalety melexa pogrzebowego

Transport po cmentarzu

Melex posiada nieduże wymiary, przez co może bez trudu poruszać się po alejkach cmentarnych. Świetnie sprawdzi się do transportu trumny zmarłego z kościoła pod sam grób zmarłego. Podczas transportu trumna jest wyeksponowana — jest to dodatkowy atut.

Elektryczny, bez emisyjny

Melex zasilany jest energią elektryczną, to też podczas przejazdu nie będzie emitował żadnych spalin ani dźwięków. Porusza się bezszelestnie.

Transport kwiatów / wieńców

Olbrzymią zaletą jest również możliwość przełożenia kwiatów / wieńców, które żałobnicy złożą w domu pogrzebowym/kościele na melexie. Kwiaty oraz wieńce ustawiane są w sposób, w którym nadal są dobrze widoczne i bezpieczne. Żałobnicy nie muszą nieść ich ze sobą do grobu zmarłego.

Nagłośnienie

Połączenie bezszelestnego poruszania się, oraz nagłośnienie zamontowane do celów prowadzenia mszy — idealnie sprawdzi się podczas procesji pożegnalnej. Ksiądz będzie miał możliwość prowadzenia modlitwy przy wykorzystaniu nagłośnienia.

Melex pogrzebowy w Lublinie

Jeśli chcesz skorzystać z melexa podczas ceremonii pogrzebowej — skontaktuj się z zakładem Pogrzebowym Woźny, ul. Dolińskiego 4!

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zapraszamy do naszego Zakładu Pogrzebowego w Lublinie, położonego przy ulicy G. Dolińskiego 4/U4, 20-128 Lublin. Jesteśmy obok Państwa, aby w tych trudnych chwilach oferować profesjonalne wsparcie oraz pomagać w każdym aspekcie organizacji pożegnań. Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują pomocy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 798 667 993 lub za pośrednictwem wiadomości e-mailowej na adres biuro@wozny.pl. Naszym celem jest zapewnienie godnego i szacunkowego pożegnania dla tych, którzy odeszli, dostosowanego do Państwa potrzeb.