Jak nie dać oszukać się zakładowi pogrzebowemu?

Firma WOŹNY® działa na terenie całej Polski i Unij Europejskiej

Zakład Pogrzebowy Woźny Ikona

Stając w obliczu trudnej sytuacji życiowej jaką jest śmierci bliskiej osoby zmuszeni jesteśmy do zorganizowania pogrzebu i wyboru zakładu pogrzebowego. Trudne emocje jakie nam towarzyszą nie pozwalają skupić się na racjonalnym myśleniu, aby wszystkie wybory dokładnie rozważyć i podjąć decyzję. Niekiedy nasza rozpacz i żal za odejściem drogiej nam osoby wykorzystywana jest przez niektóre firmy pogrzebowe. Skutkuje to sprzedażą usługi pogrzebowej niskiej jakości w cenie premium. Dotyczy to przede wszystkim trumien, i kwiatów.

Bazując na naszym 40-letnim doświadczeniu podpowiemy jak nie dać się oszukać zakładowi pogrzebowemu, aby ceremonia stała się hołdem złożonym zmarłemu.

Pamiętaj pogrzebu nie da się powtórzyć.

Warto zatem powierzyć wykonanie tej uroczystości sprawdzonej firmie z tradycjami, która dołoży wszelkich starań aby ceremonia odbyła się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a czasem z ostatnią wolą zmarłego. Sprawdź jak długo prowadzi usługi pogrzebowe. Zapytaj znajomych, rodziny czy zakład w Twojej okolicy jest wart polecenia.

Ważne ! Zapytaj, czy zakład pogrzebowy sam produkuje trumny.

Wszystko sprowadza się do materiału – surowca oraz standardu wykonania.
Gatunki drewna takie jak dąb, jesion, buk już na początku ciągu produkcyjnego są wielokrotnie droższe, niż sosna, olcha, topola.

Cena nie zawsze świadczy o jakości!

Tańsze trumny zrobione z cienkiego i mokrego materiału często pokrywane są fornirem dębowym, by zatuszować tani surowiec i sprzedać nam produkt nawet 200-300% drożej.

Dlatego ważne jest dokładne obejrzenie towaru przed zakupem i zapytaniem o szczegóły związane ze źródłem pochodzenia surowca i produkcji.

Poproś o szczegółowy kosztorys i dopytaj o ostateczną cenę za całość usługi pogrzebowej.

Zapytaj o kwiaty. Czy będzie to tradycyjny wieniec pogrzebowy, czy wiązanka pogrzebowa, a może bukiet kwiatów opasany kirem, lub inna forma kompozycji kwiatowych. Ile i jaki jest rodzaj kwiatów i dodatków, czy ma solidną konstrukcję i jest odpowiednio wykonany, aby podczas przenoszenia i transportu nie uszkodzić kompozycji.

“Woźny” – Zakład pogrzebowy w Lublinie od 40 lat świadczy kompleksowe usługi funeralne i produkcyjne. Produkujemy trumny najwyższej jakości, eksportując nasze produkty do Włoch, Niemiec i Anglii. Dzięki zdobytemu doświadczeniu pragniemy dzielić się z Państwem naszymi przemyśleniami i liczymy, że w trudnej sytuacji uczciwość, empatia i profesjonalizm firmy pogrzebowej pomogą Państwu w trudnych chwilach.

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zakład Pogrzebowy Lublin

Zapraszamy do naszego Zakładu Pogrzebowego w Lublinie, położonego przy ulicy G. Dolińskiego 4/U4, 20-128 Lublin. Jesteśmy obok Państwa, aby w tych trudnych chwilach oferować profesjonalne wsparcie oraz pomagać w każdym aspekcie organizacji pożegnań. Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują pomocy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 798 667 993 lub za pośrednictwem wiadomości e-mailowej na adres biuro@wozny.pl. Naszym celem jest zapewnienie godnego i szacunkowego pożegnania dla tych, którzy odeszli, dostosowanego do Państwa potrzeb.