Usługi

365 dni w roku,
24 godziny na dobę

Zawsze w najtrudniejszych dla Państwa chwilach, gdy wiadomość o śmierci Najbliższej Osoby przychodzi tak niespodziewanie. Gdy myśli pędzą jak oszalałe i nie wiadomo co zrobić – skontaktuj się  z nami – telefonicznie, mailowo, poprzez formularz na naszej stronie www lub osobiście.  

…Starając się sprostać oczekiwaniom i wymaganiom Naszych Klientów zapewniamy kompleksową usługę związaną z pochówkiem. Zapewniamy wszystkie zintegrowane czynności niezbędne przy organizacji pogrzebu, czy to w wybranym obrządku religijnym, czy to świeckim. Zarówno tradycyjny z trumną jak i z urną.

Oferujemy Państwu również możliwość rozliczenia kosztów pogrzebu w formie bezgotówkowej, którą gwarantuje zasiłek pogrzebowy.

Wychodząc naprzeciw Osobom korzystającym z usług naszej Firmy, którym czasem trudno dotrzeć do naszych stacjonarnych siedzib proponujemy inne dogodne i wskazane przez Rodzinę, Znajomych lub Przyjaciół miejsca spotkań. Na miejscu dopełnimy niezbędnych formalności.

Chcąc wesprzeć pogrążoną w smutku Rodzinę staramy się sami dopełnić wszelkich formalności w urzędach: USC, ZUS, KRUS, KANCELARIE CMENTARZY

 

Zakres świadczonych usług

Eksportacja zmarłych do chłodni

Firma pogrzebowa Woźny® Bogdan jest do dyspozycji Klientów nieprzerwanie 365 dni w roku, 24H na dobę świadcząc usługę eksportacji (zabrania osoby zmarłej do chłodni) na terenie całego Lublina i okolic.

Jednak gdy występują inne okoliczności również na terenie całej Polski i poza jej granicami.

Ceremonia i organizacja pogrzebów różnych wyznań, również świeckich

Zakład pogrzebowy Woźny® Bogdan przyjmuje zlecenia na organizację pogrzebu w każdym wyznaniu religijnym, jak również pochówki świeckie na każdym wskazanym przez Klienta miejscu. Zarówno o charakterze tradycyjnym czyli z trumną jak i kremacją (spopieleniem) z urną.

Ceremonie prowadzone przez Księdza, Pastora lub Mistrza Ceremonii.

Pomagamy zorganizować ceremonię i zarezerwować termin w kancelariach cmentarzy lubelskich oraz terenie województwa lubelskiego.

W szczególnych okolicznościach również na terenie całego kraju.

Własny dom pogrzebowy
Kremacja

Kremacja lub spopielenie zwłok zmarłych jest niezwykle starym rytuałem pogrzebowym. Obecna jest w kulturze europejskiej od początku wierzeń pierwotnych. Złoty okres tej tradycji można przypisać Włochom w XIX wieku. Od tego czasu staje się coraz popularniejsza.

W raz z upływem czasu kremacja jest coraz częściej wykonywana również w naszym kraju, ze względów ekologicznych, ekonomicznych oraz skupienia wszystkich członków rodziny w jednym grobie – Grobie Rodzinnym.

W 1983 roku ogłoszony przez Jana Pawła II Kodeks Prawa Kanonicznego (Kanon 1176 paragraf 3)

„jeśli nie podważa wiary w zmartwychwstanie ciał” stanowi, iż Kościół Katolicki zezwala na kremacje.

Klepsydry

Klepsydra pogrzebowa zawiera te same informacje co nekrolog różni się jedynie nośnikiem przekazu. Nekrolog drukowany jest w prasie. Natomiast klepsydra to rodzaj ogłoszenia mającego kształt afisza. Zazwyczaj w formacie A4.

Nazwa klepsydra pochodzi od starożytnego narzędzia odmierzającego czas.

Informacje, które umieszcza się na klepsydrze: imię i nazwisko osoby zmarłej, data śmierci i wiek, data i miejsce pochówku oraz informacje o pogrzebie.

Klepsydry drukujemy w naszej firmie od ręki, każda opatrzona jest naszym logo czym bardzo się szczycimy. Nasz podpis świadczy o zaufaniu i jakości wykonywanych przez nas usług. Gdy jednak przydarzy się nam gafa (zdarza się najlepszym) nasz telefon pozostaje do kontaktu.

Każde słowo krytyki przyjmujemy z pokorą. Stanowi to dla nas lekcję na przyszłość, by te i inne wpadki nigdy więcej nie miały miejsca.

By jeszcze bardziej podnieść jakość świadczonych usług.

Karawany i transport zmarłych

Firma pogrzebowa Woźny® Bogdan do transportu zmarłych używa wyspecjalizowanych do tego celu karawanów. Nasza flota oparta jest na samochodach niemieckiej marki Mercedes-Benz, które zapewniają estetyczną i elegancką oprawę ceremonii.

Jedyni w Lublinie posiadamy dwa białe bliźniacze karawany.

 

Kwiaty

By wyrazić smutek i żal po śmierci bliskich nam osób sięgamy po kwiaty by ich pożegnać. Często są to kwiaty, które lubiła Zmarła Osoba lub się nam z nią kojarzą. Dlatego dekorujemy trumnę lub urnę dając tym samym dowód naszych uczuć i emocji.

Często także stawiamy kwiaty w formie wieńców czy wiązanek (najbardziej popularna kompozycja kwiatowa), koszy lub bukietów z wydrukowanymi szarfami lub bez, zgodnie z życzeniem Rodziny.

Firma pogrzebowa Woźny® wychodząc naprzeciw Klientom oferuje współpracę z wieloma lubelskimi florystami, którzy postarają się sprostać Państwa sugestiom i oczekiwaniom. Swoją rzetelnością i solidnością zapewniają świeżość kwiatów i wysoką jakość wykonania kompozycji.

zobacz galerię

Trumny własnej produkcji

Dewizą jaką kieruje się Zakład Pogrzebowy Woźny® Bogdan to proponowanie Swoim Klientom produktów w wielu wzorach o najwyższej jakości spełniających międzynarodowe standardy.

Trumny wykonane są w 100 % z masywu, a materiał wykorzystywany do produkcji to drzewa liściaste: dąb, jesion, buk o stopniu wilgotności nie przekraczającym 8-10 %.

Nie posiadamy w sprzedaży trumien fornirowanych, ze sklejki lub płyty.

Wyjątek stanowią trumny kremacyjne, które wykonane są z drzew iglastych. Wykorzystywane tylko w celu przewiezienia i kremacji ciała.

Z racji własnego zakładu produkcyjnego jesteśmy w stanie wykonać trumnę na specjalne zamówienie Rodziny lub o niestandardowych wymiarach.

Nasza oferta zawiera również trumny kolorowe np.: białe, czarne, zielone, bordowe lub dowolny kolor wybrany przez Klienta.

Szczycimy się tym, że nasze produkty-trumny są bardzo popularne w krajach zachodnich tj: Niemcy, Francja, Belgia gdzie istniejemy pod własną marką produkcyjną Woźny®.

zobacz produkty i ich dostępność

Urny

Zakład Pogrzebowy Woźny® Bogdan oferuje bogaty wybór urn wykonanych z różnych materiałów m.in. metalowe, kamienne, mosiężne, kompozytowe, drewniane oraz ekologiczne. Zaspokoją one gusta najbardziej wymagających Klientów. W celu wyboru urny, zapraszamy do odwiedzenia nas w jednym z naszych domów pogrzebowych znajdujących się:

 • ul. Gustawa Dolińskiego 4/U4, 20-128 Lublin
 • ul. Unicka 2, 20-258 Lublin

zobacz produkty i ich dostępność

Usługi dodatkowe
 • Odzież dla Osób Zmarłych
 • Tabliczki
 • Krzyże drewniane na cmentarz
 • Obrazki Pamiątkowe
 • Ekshumacja
 • Budowa, pogłębienia i sprzedaż grobów
 • Oprawa muzyczna (skrzypce, trąbka)
 • Transport dla uczestników pogrzebu
 • Inne, zlecone przez rodzinę (w granicach rozsądku i możliwości realizacji)

Zamów pogrzeb 

Pogrzeb z trumną

1. Eksportacja:

Pogrzeb z urną

1. Eksportacja: